JESTEŚ TYM CO MASZ NA SOBIE !

W życiu każdej kobiety jest taki moment kiedy w jej szafie panuje chaos . Szukamy siebie , próbujemy znaleźć jakiś balans pomiędzy tym co modne a tym co jest w naszym stylu . Pytanie tylko kiedy w naszych garderobach ( i głowach ) zapanuje harmonia .

Jesteś tym co nosisz

Ostatnio zafascynowała mnie psychologia ubioru . Każdy człowkek ma inną estetykę ,ekspresję . Rzeczywiście to co mamy na sobie powinno odzwierciedlać nasze wnętrze ,jednak w dobie internetu ,fashionistek i blogerek wyskakujących z ekranów każdego smartfonu jest to niezwykle trudne .
Podświadomie kupujemy to co narzucają nam inni . A więc czy możesz powiedzieć że to co nosisz wybrałeś sam ?

A teraz krótkie ćwiczenie 

Otwórz swoją szafę ,popatrz na nią tak jak na garderobę innej osoby . Pomyśl jaka jest kobieta do której należą te ubrania ( wnioskiem możesz podzielić się w komentarzu :) ) , jaki ma charakter ,czym by mogła się zajmować . Kiedy już wyciągniesz wnioski zastanów się czy ta kobieta to naprawdę ty czy obca ci osoba . To uświadomi co czego brakuje w twojej szafie .
Podobało się ?! Obserwuj ! :D

1 komentarz :

  1. Nie na darmo się mówi "jak cię widzą tak cię piszą" i tutaj sprawdza się to idealnie. Czasem niewielka zmiana dodatków albo jakiegoś elementu garderoby może sprawić, że będziemy postrzegane inaczej ;-)
    Mało tego, zmiana wyglądu może również wpłynąć na nasze samopoczucie więc dlaczego by nie poeksperymentować zamiast chodzić non-stop w tym samym?

    OdpowiedzUsuń

Dziewczyny PriPi © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka