MAM OKULARY ! ☆★☆

Hejka kochani !

Dzisiaj przyszły w końcu moje nowe okularki :D . Niestety przez leki na trądzik mój wzrok zaczął szwankować :/ . Nadszedł ,więc czas na" drugą parę oczu " . Jestem osobą ,która okularów nigdy nie nosiła i powiem Wam szczerze , że w każdych czułam się jak stara malutka . Przyznaję to bardzo dziwne uczucie :D . 

 Chcę Wam dzisiaj podpowiedzieć jakie modele, kształty i kolory oprawek są na czasie . Jeśli chcesz wiedzieć jak dobrać okulary do swojej twarzy to czytaj dalej ! Jak dobierać kształt i kolor oprawek ?

To najważniejsza część zakupu . Okulary nie mogą być zbyt duże , ani zbyt delikatne >  ( W TYM SEZONIE NA CZASIE SĄ GRUBE OPRAWKI ! ) . Przede wszystkim oksy dobieraj głównie na zasadzie przeciwieństw . Jeśli masz kwadratową buzię szukaj okularów o okrągłym kształcie które złagodzą rysy , jeśli okrągłą to o kształcie kwadratu które ją wyszczuplą . Oto kilka propozycji oprawek dla pań o różnych kształtach twarzy : 

KWADRATOWA 
Twoja buzia jest tak samo szeroka ,jak wysoka . Twoje czoło i podbródek są szerokie. Tak jak Jennifer Aniston zainwestuj w okularki o okrągłym kształcie , nie bój się dużych oprawek :D 
Pamiętaj jednak ,aby nie przeholować . Chyba nie chcesz wyglądać jak Marta Wierzbicka ,albo Kasia Skrzynecka ...
Do twarzy jej w okularach? (FOTO)OKRĄGŁA
Twoja buzia jest tak samo szeroka i wysoka , masz niskie czoło , pełne policzki i zaokrąglony podbródek . Musisz zrównoważyć proporcje . Wybieraj oprawki kwadratowe i kanciaste ,o prostym kształcie i grubych zausznikach .
 

PROSTOKĄTNA
Jeśli każdy Ci mówi ,że wyglądasz jak Paris Hilton to jesteś jej posiadaczką . Kobiety o tym kształcie twarzy mają często wysokie czoło, pionową linię podbródka, policzków i skroni, dłuższy, kanciasty podbródek. Powinny nosić okulary które skrócą ich twarz , czyli kocie ,owalne lub szerokie prostokątne. 


TRÓJKĄTNA
Twarz dosyć specyficzna ,jej dumną posiadaczką jest np. Anja Rubik . Wysokie i szerokie czoło, łagodna linia szczęki, długi i spiczasty podbródek. Musisz skrócić szerokość skroni , pomogą w tym okulary lekko zaokrąglone , o kształcie motyla ,albo te bez oprawek wokół szkieł ,lub z częściową oprawką.


OWALNA
Jesteś wielką szczęściarą ! Jeśli twoje czoło jest wysokie ,masz zaokrąglony i podłużny podbródek , twoje kości policzkowe są najszerszym miejscem twarzy i zwężają się ku dołowi to pasuje Ci każdy kształt okularów .
Najmodniejsze kolory ,wzory 


  • Od kilku sezonów bardzo modne są szkła w dużych i okrągłych oprawkach 
 :
  • lekko przeźroczyste , ombre
20 Amazing Short Hairstyles for 2015 - Pretty Short Curly Hairstyle #hairstyles #ShortHairstyles:

  • w ciapki 

  • okrągłe na drucie
Kendall Jenner: Sweater – Acne Purse – Saint Laurent Sunglasses – Garrett Leight Key Chain – Fendi shoes – Alexander Wang:

Nie wiem jak wy ,ale mnie wcale nie martwi wizja zostania okularnicą ! A wy co myślicie o dziewczynach w okularach , są HOT czy raczej NOT ? Piszcie w kom !


Całuski !!! XOXO


3 komentarze :

Dziewczyny PriPi © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka